Pobierz PITy 2017/2018 Pobierz PITy 2017/2018

Pobierz Program PIT i Rozlicz Online!

Program PIT format 2017/2018

PIT format 2017/2018 to darmowy program do rozliczeń podatkowych. Przy jego pomocy można zarówno wypełnić deklarację, jak również wysłać ją online.

Na program do PIT format składa się kompletny zestaw deklaracji podatkowych wraz z załącznikami. Ponieważ nie posiada ograniczenia co do ilości rozliczanych osób, mogą z niego korzystać osoby prywatne jak i biura finansowe, firmy czy organizacje pożytku publicznego.

Pobranie odpowiedniego pliku i zainstalowanie go na komputerze to tylko jedna z możliwości skorzystania z PIT format 2017/2018. Od pewnego czasu aplikacja dostępna jest również w wersji internetowej. Aby wypełnić deklarację podatkową przy jej pomocy wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową. Desktopowa wersja programu PITy 2018 format działa na komputerach z systemem operacyjnym Windows, Mac oraz Linux.

Program PIT format jet przeznaczony pozwala w dwojaki sposób sporządzić zeznanie podatkowe. Wypełnienie aktywnych e-deklaracji to opcja idealna dla osób, które samodzielnie rozliczają się z Urzędem Skarbowym od dłuższego czasu i doskonale wiedzą, co należy wpisać w poszczególne rubryki formularza PIT. Podatnicy wypełniający rozliczenie podatkowe po raz pierwszy mogą natomiast skorzystać ze specjalnego kreatora, który krok po kroku przeprowadzi ich przez cały proces. W obu przypadkach wypełnioną e-deklarację można wysłać do fiskusa drogą internetową.

Do Góry